Edwin Film
Aktualności

„Przylądek Nadziei”

„Przylądek Nadziei” to nazwa budowanej aktualnie nowej Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.   Akcję budowy wspiera znana dziennikarka Martyna Wojciechowska, która min wystąpiła w spocie promującym budowę kliniki, którego celem jest zebranie funduszy na dalszą realizację.

W spocie zrealizowanym jesienią we Wrocławiu charytatywnie wystąpili Statyści z Naszej Agencji, którym serdecznie dziękujemy za wielkie serce i zaangażowanie w jego realizację.

Przylądek Nadziei – to będzie nowa siedziba dla Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. Kliniki, która każdego roku leczy ponad 2 tys. małych pacjentów z całej Polski.Idea stworzenia dzieciom chorym na nowotwory godnych warunków leczenia powstała z inicjatywy Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworową”, która od 20 lat wspiera wrocławski szpital i swoich podopiecznych w walce z ciężką chorobą.Głęboko wierzymy, że teraz, gdy dołączyła do nas Martyna Wojciechowska, budowa Przylądka Nadziei ruszy pełną parą!

http://www.przyladeknadziei.pl/strona-glowna.html

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com