Edwin Film

Jak zostać statystą?


Aby zostać zarejestrowanym w naszej Agencji jako STATYSTA wystarczy wypełnić ankietę statysty, która jest dostępna w naszej Agencji. Można ja także pobrać tutaj.

 

Z wypełnioną Ankietą zapraszamy Państwa do naszej Agencji, która znajduje się przy ul. Racławickiej 15-19 lok.106 we Wrocławiu.

Osoby zainteresowane zapisaniem się do naszej Bazy Statystów i Epizodystów   zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 .

Statystą może zostać osoba w każdym wieku. Nie stosujemy żadnych ograniczeń.

W Agencji wykonamy Państwu zdjęcia i nagramy krótką filmową wizytówkę .

Wykonywane zdjęcia oraz zapisy do Agencji  są bezpłatne!

Możesz też zapisać się on-line.

Pobraną ankietę statysty wraz z aktualnymi fotografiami twarzy i sylwetki oraz z linkiem do wizytówki aktorskiej(zamieszczonej na youtube) oraz link do demo lub innego materiału castingowego, w którym krótko prezentujesz swoje umiejętności aktorskie wyślij na adres: info@edwinfilm.pl

Wizytówkę możesz nagrać nawet telefonem. Powinna zawierać: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, zawód/szkołę do której uczęszczasz oraz kilka słów o Tobie.

 

W każdej chwili statysta może uzupełnić lub zmienić swoje dane, pisząc do nas na info@edwinfilm.pl lub przychodząc osobiście do naszej siedziby.

Ważne jest , by w wypadku zmiany koloru czy długości włosów, zarostu, wagi itd. systematycznie aktualizować swoje fotografie.

Jednym słowem: dobre i aktualne zdjęcia często umożliwiają  statystom udział w ciekawych produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz castingach.

Zapraszamy do współpracy.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com