Edwin Film
Aktualności

O nas

Agencję Aktorów i Statystów „EDWIN FILM” tworzą aktorzy, absolwenci wrocławskiej PWST – Iwona i Edwin  Bażańscy.

Najpierw zdobywali doświadczenie na scenie teatralnej we Wrocławiu i Bielsku Białej, później przez wiele lat tworzyli popularne programy telewizyjne dla wrocławskich stacji komercyjnych a kolejnym etapem było utworzenie najpierw Agencji Statystów a następnie Agencji Aktorów i Statystów.

Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku i staramy się nieustannie zdobywać nowe doświadczenia by spełniać wymagania reprezentowanych przez nas osób, a także  naszych zleceniodawców: producentów, reżyserów i firmy producenckie.W zasobach naszej Agencji posiadamy zarówno aktorów z wieloletnim doświadczeniem jak i młodych adeptów sztuki teatralnej.

Chętnie współpracujemy zarówno z aktorami mało znanymi jak i z największymi gwiazdami polskiego kina i teatru. Najważniejsze są dla nas:  talent, pasja i zaangażowanie w swoją pracę.

Reprezentujemy także kilka tysięcy statystów i aktorów dziecięcych.

EDWIN FILM to także jedyna w Polsce prężna baza aktorów i aktorek rosyjskich oraz ukraińskich, która nieustannie się powiększa.

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do realizacji castingów w Rosji, na Ukrainie, Łotwie, Białorusi i w innych krajach rosyjskojęzycznych.

Reprezentując naszych aktorów, jednocześnie zajmujemy się pełną obsługą prawną związaną z podpisywaniem umów, negocjacją kontraktów oraz pozyskiwaniem interesujących zleceń.

Posiadamy także studio castingowe oraz profesjonalny sprzęt filmowy: organizujemy castingi do reklam, filmów, seriali  i innych przedsięwzięć filmowych i telewizyjnych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com