Edwin Film
Aktualności

„Fotograf”- zakończenie zdjęć.

We Wrocławiu padł ostatni klaps na planie filmu fabularnego „Fotograf” w reżyserii Waldemara Krzystka, a tym samym zakończyły się zdjęcia do filmu realizowane w Polsce.

Pierwszą część zdjęć realizowanych w Polsce nakręcono już we wrześniu 2012 r w Legnicy . Kolejna tura rozpocznęła  się pod koniec kwietnia i trwała do końca maja 2013 .   Akcja „Fotografa” rozgrywa się w dwóch planach czasowych: współcześnie oraz w latach 70.

 
Autorami scenariusza filmu  są Waldemar Krzystek i Krzysztof Kopka. Za zdjęcia odpowiada Arkadiusz Tomiak. Do kin film powinien trafić na przełomie 2013 i 2014 roku.
Najnowszy film Waldemara Krzystka (“Mała Moskwa”, “80 milionów”, “Anna German”) to kryminał. Historia seryjnego mordercy działającego we współczesnej Moskwie. Nieuchwytny sprawca zostawia na miejscu zbrodni, wzorem techników policyjnych, kartoniki z numerami. Trop prowadzi do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy, do mrocznych wydarzeń z lat 70. W dochodzeniu bierze udział młoda milicjantka Natasza, jedyna dotychczas osoba, która rozmawiała osobiście z tytułowym “Fotografem” i… przeżyła. W rolach głónych w filmie zagrali: Tomasz Kot, Sonia Bogosiewicz, Agata Buzek,Tatiana Arngolc, Aljona Babienko, Aleksander Bałujew, Nodari Dżanelidze, Dymitrij Uljanow i Artiom Tkaczenko, Artur Chamski i inni.
W zdjęciach do filmu wzięli udział Aktorzy oraz Statyści reprezentowani przez Agencję Edwin Film. Wszystkim serdecznie dziękujemy za owocną współpracę, wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie w trakcie realizacji zdjęc.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com