Edwin Film
Aktualności

„Blondynka” – Olga Sumska ponownie w serialu.

W Łomiankach rozpoczęły się zdjęcia do czwartej serii „Blondynki” dla TVP1, a w niej Sylwia (Joanna Moro) zawiedzie się na Krisie (Mariusz Ostrowski) i zacznie szukać nowej miłości.
Ponadto do obsady dołączyli Ewa Kasprzyk jako starostowa oraz Krystian Wieczorek jako historyk, który zakocha się od pierwszego wejrzenia w Jagnie (Magda Schejbal).
Reżyserem serialu jest Mirosław Gronowski .

Do obsady serialu ponownie dołączyła gwiazda ukraińskiego kina i telewizji – Olga Sumska- reprezentowana przez naszą  Agencję.
Olga wciela się w serialu w rolę bardzo atrakcyjnej masażystki Oksany , do której skrycie wzdychać będą wszyscy mężczyźni w Majakach…
Olga Sumska po raz kolejny pracuje w naszym kraju.
4 lata temu grała w serialu „Nepruhi” powstałym na podstawie „Świata według Kiepskich”, do którego zdjęcia kręcone były we Wrocławiu w studiu na Bielanach – w tym samym miejscu co sitcom o Ferdynandzie Kiepskim i jego rodzinie.
W ukraińskiej wersji „Kiepskich” Olga wcieliła się w żonę głównego bohatera Marinę (odpowiedniczkę Haliny Kiepskiej).
Olga Sumska, rodowita lwowianka, jest wysoką (ma 178 cm wzrostu), zgrabną i piękną blondynką (w „Blondynce” gra w ciemnej peruce). Od dziecka marzyła, by zostać aktorką. Przed kamerą zadebiutowała jako siedemnastolatka w telewizyjnym filmie „Wieczory na farmie w pobliżu Dikanka” i od razu okrzyknięta została nadzieją radzieckiego kina (Ukraina była jeszcze wtedy częścią ZSRR). Po rozpadzie Związku Radzieckiego nie zdecydowała się – co jej proponowano – przenieść się do Moskwy i związać z kinematografią rosyjską. Została na Ukrainie.
Do dziś mieszka i pracuje w Kijowie.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com