Edwin Film
Aktualności

Reżyser obsady poszukiwany.

Zatrudnimy Reżysera/Asystenta Reżysera Obsady

 W związku z rozpoczęciem realizacji zdjęć do nowego serialu o tematyce kryminalnej (POLSAT),   Agencja Aktorska EDWIN FILM (Wrocław) szuka młodej, kreatywnej osoby   na stanowisko Reżysera obsady Aktorskiej, Statystów i Epizodystów.

Miejsce pracy : Wrocław (praca stacjonarna)

Do obowiązków Reżysera  należał będzie dobór aktorów, statystów i epizodystów do projektu serialowego realizowanego we Wrocławiu.

Prowadzenie stosownej ewidencji osób współpracujących, przygotowanie miesięcznych rozliczeń serialu oraz dokumentów produkcyjnych oraz ścisła współpraca z Producentami filmów i seriali przy których Agencja pracuje.

 

Oczekiwania:

1.Cierpliwość, punktualność, umiejętność pracy w grupie, DYSPOZYCYJNOŚĆ, szybkość i skuteczność w działaniu, doskonała obsługa komputera i programów komputerowych, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

2.Znajomość branży filmowej i rynku  aktorów/statystów/epizodystów nie jest konieczna ale będzie dodatkowym atutem.

3.Asertywność, dobra dykcja, odwaga i umiejętność komunikowania się z ludźmi ze świata filmu.

 4.Wysoka kultura osobista, uśmiech na twarzy i pogodny stosunek do kontaktu z ludźmi.!

I najważniejsze: szukamy osoby , która ma świadomość czym jest praca w branży filmowej!

 

Oferujemy:

1.Pracę z ciekawymi ludźmi, w małym zespole.

2.Możliwość poznania i współpracy zarówno z największymi gwiazdami polskiego kina, jak i początkującymi aktorami i epizodystami.

 3.Możliwość rozwoju przy współpracy z Firmami producenckimi realizującymi popularne produkcje serialowe i filmowe w Polsce.

 4.Adekwatne do zaangażowania w pracę wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.

 5.No i odrobinę szaleństwa ..

 

Kandydaci proszeni są o wysyłanie swoich zgłoszeń: listu motywacyjnego oraz CV na adres : iwona.bazanska@o2.pl z dopiskiem Reżyser Obsady.

 

Informujemy, że na rozmowę o pracę skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prosimy o zawarcie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Agencję Aktorską EDWIN FILM z siedzibą we WROCŁAWIU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2014 r.poz.1182,1662)

Informujemy , że Administratorem danych jest Agencja Aktorska Edwin Film z Wrocławia. Dane zbierane są dla celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawianie. 

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com