Edwin Film
Aktualności

„Lekarze na start”- nowy serial dla TV PULS”

Tętno skacze, ciśnienie rośnie!
 
Nowy serial fabularny :”LEKARZE NA START ” od jesieni wkracza do gry o telewizyjnego widza!
 
Producentami serialu jest Telewizja Puls, trzecia największa stacja komercyjna w Polsce, oraz należąca do Tadeusza Lampki spółka ARTRAMA, odpowiedzialna za produkcję takich serialowych hitów jak Na dobre i na złe, Na sygnale czy Barwy szczęścia.
 
 
Zdjęcia do pierwszej serii Lekarzy na start ruszyły na początku lipca, a serial zadebiutuje na antenie TV Puls już jesienią tego roku!
 
W serialu grają także AKTORZY reprezentowani przez Agencję EDWIN FILM.
 
Lekarze na start – to serial, który opowiadać będzie historię piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). 
 
Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.
 
To tam cała piątka będzie się starać o rezydenturę na oddziale chirurgii, stawiać swoje pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pierwszych pacjentów.
 
Ich zawodowe perypetie splatać się będą z życiowymi zawirowaniami, nie zabraknie więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle.
 
Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą odsłaniać będziemy widzom stopniowo z odcinka na odcinek – mówi Robert Mąka, pomysłodawca i scenarzysta wiodący serialu.
 
Za reżyserię serialu odpowiadają Grzegorz Lewandowski (Kryminalni) i Sylwester Jakimow (Na dobre i na złe).
 
W rolach głównych zobaczymy piątkę aktorów młodego pokolenia: Dominikę Kryszczyńską, Marię Pawłowską, Zuzannę Grabowską, Filipa Gurłacza i Kamila Szeptyckiego.
 
W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów wcielą się m.in. Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com