Edwin Film
Aktualności

Piotr Nerlewski w „M Jak Miłość”

Piotr Nerlewski- student krakowskiej PWST dołączył do obsady serialu „M jak Miłość” , którego producentem jest MTL Maxfilm.
Wcielił się w rolę sympatycznego leśniczego- Franka Zarzyckiego.
Nasza Agencja reprezentuje Aktora w serialu.

„Leśniczy Franek Zarzycki w „M jak miłość” pojawia się w dość dramatycznych okolicznościach. W 1140 odcinku „M jak miłość” podczas spaceru po lesie Lucjan (Witold Pyrkosz) nagle opada z sił. Chory na serce Mostowiak nie jest w stanie samodzielnie wrócić do domu. Na szczęście pomaga mu Natalka, która właśnie wtedy poznaje sympatycznego leśniczego, Franka.
– Franek Zarzycki to młody leśniczy, który powraca po tułaczce po Polsce do Grabiny, miejsca, z którym był związany. Franek nie opowiada o sobie, bo nie czuje takiej potrzeby. Na tym etapie życia jeszcze nie poukładał sobie wszystkiego w głowie. Nie chce zaczynać nowego etapu bez zamknięcie tego co się stało w przeszłości… Dlaczego został leśniczym? To też daje do myślenia. To kwestia autorytetu, który miał w postaci dziadka. To ogromnie wpływa na jego charakter .
Franek sprawia wrażenie tajemniczego i niedostępnego. Ma za sobą jakąś przeszłość, której nie zdradza. – Ula nie kryje się z tym, że bardzo ją to intryguje i ciekawi. Od pierwszego wejrzenia jest zauroczna. Jest szansa, że się zakocha .
Leśniczy z Grabiny wpada w oko Uli, która dostrzega w nim samotnika, do którego chce dotrzeć. Ale także Natalka zaczyna się nim interesować. Ciężarna Mostowiaczka czuje ukłucie zazdrości na samą myśl, że Ula znajdzie sobie faceta, a ona zostanie sama z dzieckiem.” (opis: superseriale.se.pl)

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com