Edwin Film
Aktualności

Komisja Morderstw- ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVP.

Małgorzata Buczkowska, Krzysztof Pieczyński i Paweł Małaszyński – oto odtwórcy głównych ról w serialu Komisja Morderstw , do którego zdjęcia w październiku rozpoczęły się na Dolnym Śląsku.

Serial opowiada pracy grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych tworzących jednostkę potocznie nazywaną tytułową Komisją morderstw.

Zajmuje się ona rozwiązywaniem niewyjaśnionych zagadek sprzed lat, które dotykają np. sprawy żołnierzy Niezłomnych, historii Ziem Odzyskanych czy tajemniczych przypadków z czasów II wojny światowej.

Nierozwikłane sprawy sprzed lat rozwiązywać będą: inspektor Alicja Grześkowiak (w tej roli Małgorzata Buczkowska), podinspektor Maciej Stasiński

(Krzysztof Pieczyński), aspirant Dominik Hertz (Marcel Sabat).

Towarzyszyć im będzie doktor Adam Frejncz (Paweł Małaszyński).

10-odcinkowy serial realizowany jest  na Dolnym Śląsku, a jego produkcję współfinansuje wrocławski  Urząd Marszałkowski.

Zdjęcia realizowane są  m.in. we Wrocławiu, na zamkach w Kliczkowie i Książu, terenach poradzieckich w Krzywej, w Legnicy, Ząbkowicach, w Karkonoszach, Górach Sowich oraz w kompleksie Rise w okolicach Wałbrzycha.

Reżyserem „Komisji morderstw” jest Jarosław Marszewski.
Serial dla TVP 2 produkuje wrocławska firma Mediabrigade, która w przeszłości odpowiadała za realizację dla tego kanału dwóch sezonów „Głębokiej wody”.

Emisja premierowego odcinka serialu planowana jest w TVP 2 na jesień 2016 roku.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com