Edwin Film
Aktualności

FOTOGRAF- światowa prapremiera!

12 września 2014 roku w Legnicy miała miejsce światowa prapremiera najnowszego dzieła Waldemara Krzystka „FOTOGRAF”.

Autorami scenariusza są Waldemar Krzystek i Krzysztof Kopka.
Film realizowany był w Moskwie , Legnicy i Wrocławiu a zagrali w nim min.  aktorzy reprezentowani przez naszą Agencję a także setki Statystów , mieszkańców Legnicy i Wrocławia, którzy zostali wyłonienie w drodze specjalnych castingów.

Głównym wątkiem fabuły nowego filmu twórcy „Małej Moskwy” są poszukiwania seryjnego mordercy, który działa we współczesnej Moskwie. Zabójca nazwany przez specjalną grupę śledczych Fotografem przy zwłokach swoich ofiar zostawia – wzorem techników policyjnych – kartoniki z numerkami. Trop śledztwa prowadzi do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy.
Żeby dotrzeć do prawdy, stworzyć portret psychologiczny zabójcy, zrozumieć jego motywacje, śledczy muszą zbadać losy siedmioletniego chłopca i wydarzenia, które miały miejsce w latach 70. w zamkniętym garnizonie Armii Radzieckiej w Legnicy
W filmie oprócz polskich aktorów – m.in. Agaty Buzek, Soni Bohosiewicz, Adama Woronowicza czy Tomasza Kota – występują rosyjscy artyści – Marat Basharov, Alena Babenko, Dmitriy Ulyanov Aleksandr Baluyev, Margarita Baraniuk i Evklid Kurdzidis.
W roli głównej wystąpił Andriej Kostash- mieszkaniec Ukrainy.
Także My mieliśmy zaszczyt uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu.

/*)">
-->
Copyright © 2016 Edwin Film - Agencja aktorów
Coded by: jetplugs.com