Edwin Film
Aktualności

Telekamera dla serialu „LOMBARD”

TELEKAMERA dla serialu”Lombard Życie pod zastaw” w kategorii : serial fabularno-dokumentalny.

Serdecznie gratulujemy Twórcom Serialu i dziękujemy wszystkim aktorom. epizodystom i statystom, którzy mogli współtworzyć sukces serialu współpracując przy nim z ramienia Agencji EDWIN FILM

Nominacja do tej prestiżowej nagrody to dowód popularności, jaką wśród czytelników „Tele Tygodnia” cieszy się najnowsza produkcja Telewizji Puls i Studia A.

Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu, w którym pojawią się nowi bohaterowie i jeszcze więcej ciekawych historii.

Premiera w TV Puls wiosną 2018.

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Mateusz Murański, Jerzy Górski i inni.

„Lombard. Życie pod zastaw” okazał się jednym z hitów jesiennej ramówki TV Puls, odnotowując bardzo dobre wyniki oglądalności na średnim poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz 4,56% SHR w grupie komercyjnej 16-49.